abakus-bytom-logo-1991

Doradca Podatkowy Bytom

Strona główna / O nas

Doradca podatkowy - Marek Kamiński

Zaufaj doradcy podatkowemu z bogatym doświadczeniem!

Bazując na ponad 30 letnim doświadczeniu, oferujemy naszym Klientom najwyższej jakości usługi doradztwa podatkowego, kładąc nacisk na profesjonalizm i efektywność działania. Jednocześnie opieramy się na bezpośrednim kontakcie na każdym etapie współpracy i poczuciu odpowiedzialności za realizowane usługi. Jako specjaliści w dziedzinie  podatków i finansów, świadczymy kompleksowe wsparcie dla naszych Klientów, dostosowane do branży, w której działają oraz indywidualnych cech ich przedsiębiorstw.

Marek Kamiński,

Doradca podatkowy (nr wpisu 09086)

Księgowość dla firm

Prowadzimy księgi podatkowe (PKPiR), rachunkowe (pełna księgowość) i ewidencje przychodów (ryczałt), bazując na 30-letnim doświadczeniu.

Szkolenia

Przeprowadzamy szkolenia z podatków, rachunkowości, ubezpieczeń społecznych, kadr i płac oraz BHP. Posiadamy wpis w rejestrze instytucji szkoleniowych.

Kadry i Płace

Odciążamy przedsiębiorców w obowiązkach związanych z zatrudnieniem pracownika i w bieżącym załatwianiu spraw kadrowo-płacowych.

Doradca Podatkowy - wsparcie dla Twojej firmy w Bytomiu

Mnogość przepisów oraz ciągłe zmiany w prawie sprawiają, że bezpieczne pod kątem podatkowym prowadzenie działalności gospodarczej bez profesjonalnej usługi doradztwa podatkowego jest wręcz niemożliwe. Jeśli Ty lub Twoja firma również potrzebujesz profesjonalnej oraz kompleksowej pomocy w zakresie rozliczania podatków, zachęcamy do kontaktu.

Wyszkolona kadra doradców podatkowych pomoże Ci rozwiązać wszystkie problemy podatkowe, rozwiać wątpliwości, uwzględniając zawsze aktualnie obowiązujące przepisy prawa oraz planowane zmiany.

30 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym!

Doradca podatkowy Bytom - nasze certyfikaty

Doradca podatkowy Bytom - polisa OC

Polisa potwierdzająca zawarcie obowiązkowego ubezpieczenia OC podmiotu wykonującego doradztwo podatkowe [POBIERZ .pdf]

Obsługiwanych firm
0 +
Oddziały
0
Ekspertów
0
Lat doświadczenia
0

Jesteśmy członkiem Krajowej Rady Doradców Podatkowych.

Doradca podatkowy - kompetencje

Księgowość
99%
Kadry i płace
99%
Szkolenia z podatków i rachunkowości
99%
Reprezentowanie podatników przed organami skarbowymi
99%
Optymalizacja podatkowa
99%