Doradztwo podatkowe Białystok

Doradztwo podatkowe Białystok jest wyjątkową ofertą profesjonalnego wsparcia, które niezmiernie zwiększy bezpieczeństwo i pomoże w realizacji celów i założeń biznesowych Twojej firmy. Dzięki zdecydowaniu się na doradztwo podatkowe w Białymstoku wszystkie Twoje transakcje i czynności firmowe, będą odpowiednio zoptymalizowane pod względem ryzyka podatkowego. Usługi doradztwa podatkowego Białymstoku oferowane są przez naszą firmę zarówno w formie doraźnych konsultacji, jak i stałej usługi. Dołącz do szerokie grona naszych zadowolonych klientów już dzisiaj!

Doradztwo podatkowe w Białymstoku – postaw na profesjonalne usługi

Nasze biuro oferuje szeroko zakrojone usługi podatkowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza firma gwarantuje kompleksowe usługi finansów, w sposób kompetentny i bezpieczny, a co najważniejsze zindywidualizowany pod wymagania i oczekiwania klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić w pełni profesjonalne wsparcie realizacji zadań finansowych i podatkowych. Nasza oferta zawiera między innymi prowadzenie rozliczeń, księgowości, płac oraz ZUS. Bogate doświadczenie oraz specjaliści, którzy u nas pracują szybko i skutecznie pomogą Ci, niezależnie od sytuacji. Doceniło nas już tysiące klientów, którzy docenili zarówno nasze wsparcie, jak i jakość świadczonych przez nas usług. Polecamy się do realizacji dowolnych usług księgowych o charakterze podatkowym, finansowym oraz kadrowo-płacowym. 

Dlaczego warto wybrać doradztwo podatkowe oferowane?

Świadczone przez naszą firmę, doradztwo podatkowe w Białymstoku to uniwersalne wsparcie oraz gwarancja pełnego zadowolenia naszych klientów, oraz spełnienia wszelkich oczekiwań. Stawiamy na bezpieczeństwo i poufność, które od zawsze były, są i będą naszymi najwyższymi i najważniejszymi wartościami. Przestrzegamy tajemnicy zawodowej oraz niezwykle skutecznie chronimy wszelkie dane, jakie znajdują się w naszych dokumentacjach. Dlatego wybierając oferowane przez naszą firmę doradztwo podatkowe w Białymstoku, nie musisz martwić się o żadne niepokojące kwestie. Zapraszamy do kontaktu osobiście, w jednym z naszych biur lub telefonicznie, pod numerem: 500 248 009, bądź mailowo kontakt@biuro-abakus.pl.

Potrzebujesz naszej porady?

Umów się już teraz!

Rozliczenie PIT za 2022 a Polski Ład - zestawienie zmian

Rozliczenie PIT za 2022 a Polski Ład – zestawienie zmian

Zestawienie zmian w rozliczaniu PIT-u w 2022 roku Polski Ład zakłada zmiany w rozliczeniu PIT. Ma to na celu zwiększenie dochodów budżetowych oraz poprawę sprawiedliwości społecznej poprzez zmniejszenie nierówności dochodów dochodów między poszczególnymi grupami społecznymi.  Lista najważniejszych zmian Poniżej znajduje się zestawienie zmian, jakie czekają nas w rozliczeniu PIT za 2022 rok: Obniżenie progów podatkowych – polski Ład planuje obniżenie progów podatkowych w stosunku do progów obecnie obowiązujących. Zakłada to, że najniższy prog podatkowy (18%) będzie obowiązywał dla dochodów od 0 do 8 867 zł, a najwyższy (32%) dla dochodów powyżej 127 000 zł. Uelastycznienie skali podatkowej – ma to na celu poprawę sprawiedliwości społecznej, umożliwiając np. oszczędnym podatnikom szybszy postęp w skali. Obniżenie wieku emerytalnego – zgodnie z planem polskiego Ładu wiek emerytalny zostanie obniżony z 70 do 65 lat. Oznacza to, że osoby urodzone po 31 grudnia 1978 roku mogą liczyć na waloryzację swoich emerytur. Zmiany w ulgach podatkowych – Polski Ład planuje uchylenie ulgi na studia, a następnie wprowadzenie nowych ulg w odniesieniu do wydatków na innowacje techniczne, żłobki i przedszkola oraz fundusze pracownicze. Odpisy z zerowym podatkiem – polski Ład planuje wprowadzenie indywidualnych odpisów w wysokości do 2000 zł rocznie, jeśli podatek naliczony nie przekroczy 0%. Ulga podatkowa dla małych i średnich przedsiębiorstw – ulga będzie obejmowała ułatwienia w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz przyznawanie 9-% ulgi podatkowej. Kodeks karny skarbowy – w 2022 roku wygasną przepisy dotyczące czynów zabronionych skarbowych. Będą one zastąpione nowym Kodeks Karnego Skarbowego. Czy nowe zmiany w rozliczaniu

Read More »