Biuro rachunkowe Bytom

Biuro rachunkowe Bytom

Większość przedsiębiorców decyduje się na powierzenie księgowości doświadczonym specjalistom. Jest to rozwiązanie wygodne, bezpieczne oraz rozsądne. Nasze biuro rachunkowe w Bytomiu pozwala zoptymalizować koszty funkcjonowania firmy oraz uniknąć nie potrzebnych nieprzyjemności i dodatkowych kosztów.

Biuro rachunkowe Bytom - podstawowe usługi

Nasi specjaliści oferują bardzo szeroki wybór usług z zakresu księgowości. Do tych podstawowych należy zaliczyć prowadzenie pełnej księgowości przedsiębiorstw, księgowanie dokumentacji sprzedaży i sporządzanie sprawozdań finansowych.

Przygotowujmy roczne zeznania podatkowe i reprezentujemy naszych klientów przez organami skarbowymi.

Nasi specjaliści prowadzą szkolenia z zakresu podatków, ubezpieczeń społecznych i rachunkowości. W skład rozległej oferty naszego biura wchodzi też prowadzenie księgowości wspólnot mieszkaniowych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

Zajmujemy się sprawami kadrowymi i płacowymi naszych klientów. Kontrolujemy urlopy, zwolnienia lekarskie oraz długości trwania umów. Nasza pomoc pozwala na zoptymalizowanie kosztów firmy i pomaga w przestrzegania prawa podatkowego obowiązującego w Polsce.

Sztab pracujących u nas specjalistów sprawia, że przedsiębiorcy, którzy z nami współpracują mogą zapomnieć o problemach związanych z rachunkowością i skupić się na swojej działalności.

Biuro rachunkowe Bytom - dodatkowe usługi

Pomoc biura rachunkowego w Bytomiu nie ogranicza się do prowadzenia księgowości i zajmowania się kadrami oraz płacami. Nasi specjaliści pomagają opracować przedsiębiorcom politykę rachunkowości oraz strategię działanie. Udzielamy porad i wyjaśnień z zakresu prawa podatkowego. W razie potrzeby pomagamy młodym przedsiębiorcom w zakładaniu nowej działalności. Grupa naszych pracowników poprzez wspólne działanie jest w stanie znaleźć lepsze rozwiązanie niż pojedyncza księgowa. Łącząc nasze doświadczeni i niezbędne kwalifikacje gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie, z których korzysta już wielu lokalnych przedsiębiorców.

Potrzebujesz naszej porady?

Umów się już teraz!

Praca zdalna w kodeksie pracy - nowe przepisy

Praca zdalna w kodeksie pracy – nowe przepisy

Stały postęp technologiczny, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, a także pandemia Covid-19 sprawiły, że szeroko pojęty rynek pracy uległ wielu rewolucjom. Do głównych zmian doszło w szczególności w odniesieniu do

Read More »