abakus-bytom-logo-1991

Biuro rachunkowe Białystok

Biuro rachunkowe Białystok

Przedsiębiorca musi zdawać sobie sprawę z tego, że w ramach prowadzonej działalności będzie musiał zadbać również o prowadzenie księgowości. W zdecydowanej większości przypadków firmy decydują się na to, by księgowością zajmowali się specjaliści. Wydaje sie, że takie rozwiązanie będzie gwarantowało profesjonalne rozliczenia i warto się na nie decydować. Prowadzone przez nas biuro rachunkowe w Białymstoku gwarantuje profesjonalną obsługę i pozwala na optymalizowanie kosztów funkcjonowania firmy i uniknąć problemów z rozliczeniami. 

Podstawowe usługi biura rachunkowego w Białymstoku

Pracownicy naszego biura rachunkowego w Białymstoku oferują wszystkim klientom szeroki zakres usług w ramach prowadzonej księgowości. Prowadzone działania dotyczą zarówno księgowania dokumentacji sprzedażowej jak i rozliczeń podatkowych w postaci rocznych, miesięcznych czy kwartalnych zeznań. Prowadzone działania dotyczą podatków, ubezpieczeń społecznych i rachunkowości. 

Nasze biuro może podjąć się również prowadzenia spraw kadrowych i płacowych dla firm. Dlatego klienci nie muszą obawiać się o takie kwestie jak pracownicze urlopy, zwolnienia lekarskie, długość trwania umów o pracę. 

Biuro rachunkowe Białystok – usługi dodatkowe 

Jednak nasze biuro rachunkowe w Białymstoku nie ogranicza się wyłącznie do księgowości i spraw kadrowych i płacowych. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom kompleksową pomocą między innymi w zakresie planowania polityki rachunkowości z uwzględnieniem realizowanej strategii działania. Podpowiadamy firmom jak rozwiązać kwestie związane z prawem podatkowym. Możemy pomóc w założeniu działalności albo w zmianie formy prawnej dla już istniejącej firmy. Dzięki posiadanemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podpowiadać klientom jakie rozwiązania dla nich będą najodpowiedniejsze. Kwalifikacje na najwyższym poziomie to gwarancja, że świadczone usługi będą w pełni profesjonalne. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy z naszym biurem rachunkowym.  

Potrzebujesz naszej porady?

Umów się już teraz!

33 LATA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Z okazji naszej 33-ciej rocznicy pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową, owocną współpracę oraz życzyć dalszych sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów. Ponadto mamy nadzieję, że

Read More »

Zmiana formy opodatkowania

Przypominamy wszystkim, że 20 lutego mija termin na dokonanie ewentualnej zmiany formy opodatkowania podatkiem dochodowym.Zmiany można dokonać pomiędzy zasadami ogólnymi, czyli tzw. skalą,podatkiem liniowym oraz

Read More »