abakus-bytom-logo-1991

Biuro rachunkowe Białystok

Biuro rachunkowe Białystok

Przedsiębiorca musi zdawać sobie sprawę z tego, że w ramach prowadzonej działalności będzie musiał zadbać również o prowadzenie księgowości. W zdecydowanej większości przypadków firmy decydują się na to, by księgowością zajmowali się specjaliści. Wydaje sie, że takie rozwiązanie będzie gwarantowało profesjonalne rozliczenia i warto się na nie decydować. Prowadzone przez nas biuro rachunkowe w Białymstoku gwarantuje profesjonalną obsługę i pozwala na optymalizowanie kosztów funkcjonowania firmy i uniknąć problemów z rozliczeniami. 

Podstawowe usługi biura rachunkowego w Białymstoku

Pracownicy naszego biura rachunkowego w Białymstoku oferują wszystkim klientom szeroki zakres usług w ramach prowadzonej księgowości. Prowadzone działania dotyczą zarówno księgowania dokumentacji sprzedażowej jak i rozliczeń podatkowych w postaci rocznych, miesięcznych czy kwartalnych zeznań. Prowadzone działania dotyczą podatków, ubezpieczeń społecznych i rachunkowości. 

Nasze biuro może podjąć się również prowadzenia spraw kadrowych i płacowych dla firm. Dlatego klienci nie muszą obawiać się o takie kwestie jak pracownicze urlopy, zwolnienia lekarskie, długość trwania umów o pracę. 

Biuro rachunkowe Białystok – usługi dodatkowe 

Jednak nasze biuro rachunkowe w Białymstoku nie ogranicza się wyłącznie do księgowości i spraw kadrowych i płacowych. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom kompleksową pomocą między innymi w zakresie planowania polityki rachunkowości z uwzględnieniem realizowanej strategii działania. Podpowiadamy firmom jak rozwiązać kwestie związane z prawem podatkowym. Możemy pomóc w założeniu działalności albo w zmianie formy prawnej dla już istniejącej firmy. Dzięki posiadanemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podpowiadać klientom jakie rozwiązania dla nich będą najodpowiedniejsze. Kwalifikacje na najwyższym poziomie to gwarancja, że świadczone usługi będą w pełni profesjonalne. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy z naszym biurem rachunkowym.  

Potrzebujesz naszej porady?

Umów się już teraz!

Minimalne wynagrodzenie od lipca 2023

Minimalne wynagrodzenie od lipca 2023

Wzrost płacy minimalnej niemal zawsze wzbudza wiele emocji. Co ciekawe, obecny rok jest dość nietypowy pod tym względem, ponieważ płaca minimalna wzrosła aż dwukrotnie. W związku

Read More »