Biuro podatkowe Białystok

Biuro podatkowe Białystok

Prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz mieć pewność, że księgowość w Twojej firmie będzie prowadzona na odpowiednio wysokim poziomie? Zdecyduj się na skorzystanie z naszego wsparcia podatkowego na terenie Białegostoku. Gwarantujemy Ci kompleksową pomoc i ofertę dopasowaną do indywidualnych oczekiwań, tak aby nasza współpraca trwała latami. Jako profesjonalnie działające biuro podatkowe w Białymstoku dołożymy wszelkich starań, by udało Ci się uniknąć rozmaitych zawiłości z zakresu podatków i finansów. 

Biuro podatkowe w Białymstoku – doświadczenie, solidność i szeroki wachlarz usług

Nasze biuro podatkowe w Białymstoku posiada niezbędne doświadczenie, a do tego zatrudniamy w swoich szeregach jedynie solidnie przeszkolonych fachowców. Oferujemy niezwykle szeroki wachlarz usług, tak aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. W dowolnym momencie możesz postawić m.in. na:

  • prowadzenie ksiąg podatkowych i rachunkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • prowadzenie ewidencji przychodów,
  • reprezentowanie interesów klienta przed Urzędem Skarbowym,
  • formalną i rachunkową kontrolę dokumentów,
  • kompleksową obsługę rozliczeń z Urzędem Skarbowym,
  • szkolenia z zakresu kadr i płac, podatków czy też rachunkowości,
  • opracowywanie polityki rachunkowości,
  • porady i opinie z zakresu szeroko pojętej tematyki podatkowej.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja firma będzie się prawidłowo rozwijać i nie zmierzy się po drodze z problemami finansowymi lub podatkowymi, zdecyduj się na skorzystanie z naszych profesjonalnych usług.

Usługi podatkowe w Białymstoku dla każdego zainteresowanego przedsiębiorcy

Stawiając na fachowe wsparcie biura podatkowego w Białymstoku możesz spać spokojnie. Wszelkie nieprzyjemne doświadczenia podatkowe odejdą w zapomnienie, a Ty odzyskasz pełną kontrolę nad najważniejszymi kwestiami finansowymi. Daj nam działać i zdecyduj się na specjalistyczne szkolenia, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę i zatroszczysz się o rozbudowanie kompetencji zawodowych wśród własnych pracowników. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, czym prędzej się z nami skontaktuj, a my postaramy się na nie odpowiedzieć.  

Potrzebujesz naszej porady?

Umów się już teraz!

Rozliczenie PIT za 2022 a Polski Ład - zestawienie zmian

Rozliczenie PIT za 2022 a Polski Ład – zestawienie zmian

Zestawienie zmian w rozliczaniu PIT-u w 2022 roku Polski Ład zakłada zmiany w rozliczeniu PIT. Ma to na celu zwiększenie dochodów budżetowych oraz poprawę sprawiedliwości społecznej poprzez zmniejszenie nierówności dochodów dochodów między poszczególnymi grupami społecznymi.  Lista najważniejszych zmian Poniżej znajduje się zestawienie zmian, jakie czekają nas w rozliczeniu PIT za 2022 rok: Obniżenie progów podatkowych – polski Ład planuje obniżenie progów podatkowych w stosunku do progów obecnie obowiązujących. Zakłada to, że najniższy prog podatkowy (18%) będzie obowiązywał dla dochodów od 0 do 8 867 zł, a najwyższy (32%) dla dochodów powyżej 127 000 zł. Uelastycznienie skali podatkowej – ma to na celu poprawę sprawiedliwości społecznej, umożliwiając np. oszczędnym podatnikom szybszy postęp w skali. Obniżenie wieku emerytalnego – zgodnie z planem polskiego Ładu wiek emerytalny zostanie obniżony z 70 do 65 lat. Oznacza to, że osoby urodzone po 31 grudnia 1978 roku mogą liczyć na waloryzację swoich emerytur. Zmiany w ulgach podatkowych – Polski Ład planuje uchylenie ulgi na studia, a następnie wprowadzenie nowych ulg w odniesieniu do wydatków na innowacje techniczne, żłobki i przedszkola oraz fundusze pracownicze. Odpisy z zerowym podatkiem – polski Ład planuje wprowadzenie indywidualnych odpisów w wysokości do 2000 zł rocznie, jeśli podatek naliczony nie przekroczy 0%. Ulga podatkowa dla małych i średnich przedsiębiorstw – ulga będzie obejmowała ułatwienia w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz przyznawanie 9-% ulgi podatkowej. Kodeks karny skarbowy – w 2022 roku wygasną przepisy dotyczące czynów zabronionych skarbowych. Będą one zastąpione nowym Kodeks Karnego Skarbowego. Czy nowe zmiany w rozliczaniu

Read More »