abakus-bytom-logo-1991

Obsługa Sp. z o.o. Bytom

Obsługa Sp z oo Bytom

Obsługa sp. z o.o. Bytom

Księgi rachunkowe, inaczej zwane księgami handlowymi bywają niezbędne także dla rachunkowości sp z o.o. Dobrze funkcjonujący system ewidencji dóbr, jest sprawdzonym sposobem prawidłowej kontroli, aktualnych potrzeb firmy oraz tych, które mogą pojawić się w najbliższej przyszłości. Księgi rachunkowe są również obowiązkowe dla sp z o.o. Stanowią rodzaj sprawdzonego gwaranta, dla przedsiębiorstwa, które prowadząc je na zasadach proponowanych, przez biuro podatkowe z Bytomia,  może zapewnić sobie, dzięki jego usługom, znacznie mniejszą ilość problemów. Na jakiego typu problemy, może natrafić firma, która nie spełnia ogólnych zasad normatywnych? Mogą ją spotkać, nadużycia ze strony wierzycieli czy właścicieli przedsiębiorstw, nie uczciwie prowadzących swoje interesy, a także oszustwa czy malwersacje finansowe. Księgowość dla spółek z o.o. obejmuje między innymi księgi takie jak:

  • księga główna,
  • księgi pomocnicze,
  • dzienniki,
  • wykaz składników aktywów oraz pasywów,
  • zestawienia obrotów i sald kont księgi głównej, a także sald kont ksiąg pomocniczych.

Kompleksowa obsługa księgowa spółek z o.o. - regulacja wzajemnej współpracy

Istnieje, szereg sposobów i działań, które mają na celu pozyskiwanie czyichś zasobów finansowych, metodami egzystującymi na pograniczu prawa. Stąd uczciwy usługodawca, który rzetelnie, prowadzi powierzone mu przez nas księgi rachunkowe oraz nienagannie, wywiązuje się z powierzonych mu przez nas obowiązków, wydaje się być dobrą inwestycją oraz remedium, na przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa i pozostałych aktów normatywnych. Ustawa o rachunkowości, uzasadnia tą pożądaną współcześnie postawę oraz reguluje współpracę, podjętą pomiędzy przedsiębiorstwem, takiego typu jak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a usługodawcą, jakim w tym przypadku, może być biuro rachunkowe prowadzące, swoją lokalną i dobrze zorganizowaną działalność, w miejscowości Bytom. W skład naszej oferty wchodzi:

  • obsługa zestawień obrotów i sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych,
  • całościowe prowadzenie ksiąg i tworzenie wykazów aktywów i pasywów,
  • przygotowywanie okresowych sprawozdań finansowych dla organów państw,
  • reprezentacja w urzędach.

Zapewniamy pełną księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Oferowane przez nas usługi to gwarancja dokładnie wykonanej pracy. Cechują nas najwyższe standardy i profesjonalna obsługa. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Potrzebujesz naszej porady?

Umów się już teraz!

33 LATA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Z okazji naszej 33-ciej rocznicy pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową, owocną współpracę oraz życzyć dalszych sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów. Ponadto mamy nadzieję, że

Read More »

Zmiana formy opodatkowania

Przypominamy wszystkim, że 20 lutego mija termin na dokonanie ewentualnej zmiany formy opodatkowania podatkiem dochodowym.Zmiany można dokonać pomiędzy zasadami ogólnymi, czyli tzw. skalą,podatkiem liniowym oraz

Read More »